O nas

Po pierwsze, dlaczego Gaja a nie inny salon kosmetyczny?

Nasz salon kosmetyczny powstał z pasji, która przez lata dojrzewała i doskonaliła się w umiejętnościach. Gaja to nie cztery ściany, fotel kosmetyczny i każdy kolejny element wyposażenia gabinetu. To zabiegi, które uskuteczniane są z wielką dbałością o klienta, jego dobre samopoczucie i w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Nie chodzi tylko o efekt, ale również sposób, w jaki jest uzyskany. Nie sztuką jest bazować na schematach i produktach, które naszpikowane chemią i szkodliwymi substancjami od lat funkcjonują na rynku. My idziemy o krok dalej i proponujemy satysfakcjonujące rezultaty zabiegów, bez ingerencji w środowisko naturalne oraz działając w harmonii z Twoim naturalnym pięknem.

 

Po drugie, nasza misja i filozofia....

Naszym priorytetem jest wydobywanie piękna, poprawianie niedoskonałości, a w konsekwencji zadowolenie każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że ciało jest mieszkaniem dla duszy i jeśli jest zmęczone, zaniedbane, to traci swój blask i wymaga regeneracji. Potrafimy sprawić, że znów poczujesz się wyjątkowo w swoim ciele. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego oprócz zabiegów doraźnych z przyjemnością pomożemy Ci żyć zdrowo na co dzień. Potrzebujesz porad dotyczących zbilansowanej diety, chcesz nadać swojemu ciału wymarzony kształt, a może zależy Ci na tym, aby dotychczasowe kosmetyki wymienić na ekologiczne i pozwolić swojej skórze na odzyskanie doskonałej kondycji? Piękno tkwi w Tobie, a my pomożemy Ci je odkryć!

 

Po trzecie - naturalne kosmetyki

Bazujemy przede wszystkim na certyfikowanych kosmetykach ekologicznych, dając Ci gwarancję wysokiej jakości produktów, które w 100% są naturalne? Jak to możliwe? Oprócz tego, że zawartość kosmetyku pochodzi tylko i wyłącznie z plonów, które daje ziemia, to opakowania również są ekologiczne. Co więcej oprócz tego, że wykonane z kukurydzy w trosce o środowisko naturalne, to również zaopatrzone są w system, który umożliwi Ci zużycie kosmetyku w 98,9%. Warto się nad tym zastanowić, bo zwykłe opakowanie nigdy nie umożliwi Ci takiej wydajności produktu.

 

Po czwarte, szeroki wachlarz oferowanych zabiegów i porad czyli:

  • zabiegi pielęgnacyjne twarzy,
  • mezoterapia mikroigłowa (poprawa konturów twarzy, głębokie nawilżenie, redukcja zmarszczek),
  • pielęgnacja ciała (zabiegi ujędrniające i wyszczuplające),
  • pielęgnacja dłoni i stóp,
  • wizaż/makijaż okolicznościowy,
  • indywidualne porady dietetyczne i treningowe.
 

Po piąte, cechuje nas wyjątkowość

Nie ma drugiego EKOSALONU KOSMETYCZNEGO w Olsztynie i województwie. Jako pierwsi oferujemy zabiegi poprawiające wygląd i wpływające na doskonałe samopoczucie naszych klientów tylko za pomocą kosmetyków naturalnych. Przyjdź i sprawdź sam efekty usług w naszej ofercie.